10:00-12:30
PANEEL: Kuidas elada 100+ aastat

Dr NATALIA TROFIMOVA
“Pikk ja kvaliteetne eluiga läbi paastu”

Inimese tervise suurim vaenlane on mürgiste šlakkide kuhjumise protsess organismis. Räägime, kuidas läbi paastumise puhastada, uuendada, elustada keharakke ja parandada organite ja kudede funktsioone, et elada kaua ja tervelt.

Dr Trofimova on arst, toitumisnõustaja, töötanud välja tervendavaid ja organismi puhastavad metoodikaid ning Läänemere dieedikuuri.

OLGA NEFEDOVA (Venemaa)
“Tuleviku sündmuste puhastamine mineviku vigade analüüsi kaudu”

Loeng on vene keeles, eestikeelse tõlkega.
Puudutame teemasid, kuidas taastada oma tervist ja suhteid lähedastega ning elada rõõmus ning harmoonias.

Olga Nefedova on Venemaa rahvameditsiini assotsiatsiooni presiidiumi liige; Euroopa naturaalteaduste akadeemia tegevliige (Hannover, Saksamaa 2005). Ta on tuntud psühholoog, hüpnoloog-regressist, astroloog, rahvameditsiini magister, selgeltnägija. Tal on Moskvas tervendamise õpetamise keskus.

KARIN KAUNIS
“Homöopaatia roll pikaealisuse ja optimaalse tervise saavutamisel”

Mis on homöopaatia ja miks eelistada seda akuutsete ja krooniliste seisundite ravimisel? Millised haigused on ravitavad ja millised mitte? Kas kroonilistest haigustest on võimalik püsivalt terveneda ja mida selleks teha?

Karin Kaunis on lõpetanud TTÜ majandusteaduskonna ja töötas ligi 20 aastast finantsauditi, sisekontrolli, riski- ja kvaliteedijuhtimise valdkonnas. Homöopaatia vallas on Karinil 10-aastane töökogemus, ta on I.H.M. (The Institute for Homeopathic Medicine) litsenseeritud ja registreeritud liige.

KÜLLI HOLSTING
“Kas toit võib ka tappa?”

Laenates Jamie Oliveri avasõnu TED auhinda vastu võttes: “Kurb, et järgneva 18 minuti vältel … sureb neli ameeriklast… toidu tõttu, mida ta sööb.” Kuidas on lood Eestis? Kas teadlikum toitumine tervendab meid, lükkab edasi vananemist ja kriitilisi haigusi, mida saame igapäevaselt teha, et meie saatus poleks sama, mis ameeriklastel?

Külli Holsting on hinnatud toitumisterapeut.

13:00-15:30
PANEEL: Sa oled see, mida sa sööd

EVELIN ILVES
“Kelle tervist meie toit tegelikult mõjutab – minu elu superorganismina?”

Kes elab meie sees ja mida ta sööb: minu teine sõrmejälg ehk mikrobioom.
* Rasvumine, sooltehaigused, meeleoluhäired… ja kõhubakterite roll.
* Kas ja kui palju me toiduga oma tervist mõjutada saame?

Evelin Ilves on sellest sügisest arst-resident töötervishoiu alal. See tähendab õppida ja töötada erialal, mille eesmärk on, et töö ja elustiil meid haigeks ei teeks.

Evelin läheb edasi süsteemselt ja süvitsi sel teel, millel arstiharidusega terviseentusiastina astunud on.

Mis Eveli jaoks on oluline? Rakendada oma haridus, teadmised ja kogemused selle nimel, et meie elu oleks terve. Tervis on uus kalleim valuuta ja varandus.
C est la vie!

Dr ADIK LEVIN
“7 kuldset toitumise reeglit”

Mis on tervislik toitumine? Toidu ülekülluse juures oleme väga raskes olukorras: kuidas ikka peaks siis toituma, et parandada oma tervise ja elu kvaliteeti. Dr. Adik Levin on tulnud järeldusele, et üheks võimaluseks, kuidas toituda õigesti, oleks individuaalne lähenemine igale inimesele. Oma loengus käsitleb ta toitumise seitset kuldset reeglit, kus põhirõhk on individuaalsel lähenemisel.

Dr. Adik Levin on üle poole sajandi pikkuse arstikogemusega meditsiiniteaduste doktor. Tallinna Lastehaigla vastsündinute osakonna juhataja aastail 1979 –2004. Humaanse vastsündinute meditsiini initsiatiivi kontseptsiooni autor maailmas. Viimastel aastatel on ta tegelenud individuaalse toitumise programmiga, on mitmete raamatute ja paljude teadustööde ning artiklite autor. Samuti on ta mitmete ülikoolide ja haiglate audoktor ja professor. Dr Adik Levini elutöö pälvis 2016. aasta aprillis suure rahvusvahelise tunnustuse ja saavutas kuldse standardi soovituse.

Julia Orlova
JULIA ORLOVA
(Venemaa)
“Kolm reeglit, kuidas tervislikult saleneda ja leida enda õnn”

Loeng on vene keeles, eestikeelse tõlkega.
Vaimu ja keha dissonants, ühiskonna surve ja enese teadmatus põhjustab mitmesuguseid haigusi ning vaimseid kannatusi.

Human Design ja toitumise spetsialist Moskvast Julia Orlova räägib sellest, kuidas lihtsate mehhanismidega taastada ja harmoniseerida keha- ja vaimu suhteid.

16.00-19.30
ERIÜRITUS: Kohtumine selgeltnägijatega

Eriüritusele on tulemas 2018. ja 2019. aasta Selgeltnägijate Tuleproovi finalistid – šamaan Evald Kotkasulg, Hing Fekeli ehk Cerli Sarv, Heli Ayera jt.

HING FEKELI
“Maagia sinu hinges”

Mis hakkab juhtuma sinu elus siis, kui sa usaldad ja vastutad ise oma õnne, rahu, armastuse ja elu eest?

Kui oluline on anda endale võimalus elada sellist elu, nagu soovid? Ja usaldada enda hinge soove.

Tunnetaja Hing Fekeli ehk Cerli Sarv on selgeltnägija ja sensitiiv.

EVALD PIIRISILD
“Hingede aja jutud”

Mis on inimese 4 vaenlast ja kuidas hoida ennast ja oma kodu puhtana halvast energeetikast?

Räägime, kuidas hoida oma kodu puhas vanade asjade ehk antiigi energeetikast, mis tihtipeale nendega kaasa tuleb. Kestab hingede aeg – mida sellel ajal hea oleks teha?

Kotkasulg Evald Piirisild on hingemaalija ja šamaan, kes jagab oma abi nii hingelisel kui vaimsel tasandil.

HELI AYERA
“Suhted perekonnas”

Räägime peresuhetest. Miks küll on sageli raske mõista oma partnerit, vanemat või last? Arutleme, kuhu on kadunud sallivus ja tolerantsus.

Heli Ayera on must-valge šamaan ja wicca nõid, tervendaja ja vaimne õpetaja.

Meil igaühel on oma teekond siin maailmas kulgeda. Mõnel on see tee käänuline ja auke või takistusi täis, mõnel jällegi üsna sirge, mõnusate loogete ja kaunite vaadetega. Me ise loome alati oma tee.

TAJUJA TIINA

Tajuja Tiina töötab energiatega ja suhtleb teispoolsusega. Suure osa oma teadlikust elust õpetajaametit pidanud Tiina kuulub oma päritolult kuulsasse Taulide torupillidünastiasse. Kuid helin mis teda terve ta teadliku elu on saatnud on pigem esoteerikavaldkonda kuuluv. Nägemused ja ennustused tulevikust, ehk märgid, on teda saatnud läbi lapsepõlve. Mida aeg edasi, seda selgemalt on ta neid märke lugema õppinud.

„Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ käesoleva saate osaleja.

RITUAALINÕID KEIVO

Keivo on rituaalnõid, kes töötab nii loitsude, riituste, kaitsetega ning tunnistab ka musta maagiat. Elab ja töötab ta Kesk-Eestis. Saates osalemiseks on ta saanud kutse varemgi, aga kuid siis polnud ta valmis. Nüüd aga tunneb Keivo, et aeg on küps ja ta on võimeline rinda pistma teiste võimekate esoteerikutega.

„Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ käesoleva hooaja osaleja.