Enesetervendamise festival mõtlevale inimesele

Tervis – see ei alga kunagi tablettidest ja haiglaravist. Hea tervis ja enesetunne on sinu sisemise tasakaalu tulemus. Kuidas seda tasakaalu tagasi saada ja hoida? Tervisefestivali laval ja õpitubades on silmapaistvad ja kogenud esinejad ravitsejatest arstideni. Räägime kõigest sellest, mis sinu enesetunde ja elu koheselt paremaks võib muuta. Õpime üksteiselt ja anname edasi kogemusi, mis on teiste inimeste elu muutnud ja hoidnud.

Kahe päeva jooksul, 9.-10. novembril on võimalik non-stop programmi kuulata inspireerivates paneelides festivali pealaval T1 Mall of Tallinn keskuse Cinamoni kinos (piletid eelmüügis), Art Space laval I korrusel ja Raamatukodu laval II korrusel (tasuta).

Üles astuvad üles meditsiiniteadlased, alternatiivmeditsiini gurud, tervisetoodete pakkujad kui inimesed, kes on alistanud mõne tõsise terviseprobleemi.

Keskuse I ja II korrusel toimuval mitmetahulisel terviselaadal on lisaks tervisetoodetele võimalik saada ka tervisespetsialistide personaalseid konsultatsioone.

Tule avarda silmaringi, õpi oma hinge, keha ja vaimu eest paremini hoolt kandma ning tule kuula ja vaata, kuidas teised on end ise tervendanud. Jälgi meid ka Facebooki lehel.

Tervisefestival ja selle raames toimuv terviselaat on külastajatele tasuta (va Cinamoni kinos toimuvad loengupaneelid).


Tervisefestivali programmi paneelid sisaldavad põnevaid esinejaid ja harivaid loenguid, leia oma, et olla ise enda tervendaja.

Laupäev, 9.11

10:00-12:30 PANEEL: Kuidas elada 100+ aastat

13:00-15:30 PANEEL: Sa oled see, mida sööd

16.00-19.30 ERIÜRITUS: Kohtumine selgeltnägijatega

Vaata laupäeva, 9.11 esinejaid SIIT

Pühapäev, 10.11

11:00-13:30 PANEEL: Kuidas hoida tugevat perekonda ja vaimset tervist

14:00-16:30 PANEEL: Muuda elu stressi- ja hirmuvabaks

17:00-19:30 PANEEL: Hoia tervist ja tervenda end ise!

Vaata pühapäeva, 10.11 esinejaid SIIT


Kohtumiseni tervisefestivalil!